Better Exposed Filters (7.x-3.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Single on/off checkbox
el: Απλό κουτάκι επιλογής Ενεργό/Ανενεργό

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
