Better Exposed Filters (7.x-3.4) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Links
et: Lingid

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Hidden
et: Peidetud

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Single on/off checkbox
et: Üksik sees/väljas valikkast

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Text on demand
et: Tekst nõudmisel

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
et: Tekst, mida näidata tulemuste asemel seni kuni kasutaja valib ja rakendab mõnda nähtavaks muudetud filtrit.
