Better Exposed Filters (7.x-3.4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Single on/off checkbox
km: ប្រអប់​ធីក​បើក​/បិទ​ទោល​
