Better Exposed Filters (7.x-3.4) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Links
fa: واصلیها

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Hidden
fa: پنهان

en: Token
fa: توکن

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Single on/off checkbox
fa: چک باکس روشن/خاموش تکی

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
