Better Exposed Filters (7.x-3.5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
