Better Exposed Filters (7.x-3.6) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Description
sr: Опис

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Default
sr: Подразумевано

en: Hidden
sr: Сакривено

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: - Any -
sr: - Сваки -
