Background Images Formatter (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Multiple
ar: متعدد

en: Color
ar: اللون

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
