Background Images Formatter (7.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Multiple
pt: Múltiplo

en: Color
pt: Cor

en: Available tokens
pt: Tokens disponíveis

en: Classes
pt: Aulas

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Image style: @style
pt: Estilo da imagem: @style
