Background Images Formatter (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Color
lt: Spalva

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
