BH Bootstrap Theme (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Operations
it: Operazioni

en: Content
it: Contenuto

en: Weight
it: Peso

en: Help
it: Aiuto

en: Region
it: Regione

en: Block
it: Blocco

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: You are here
it: Tu sei qui

en: « first
it: « prima

en: last »
it: ultima »

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: No blocks in this region
it: Nessun blocco in questa regione
