BH Bootstrap Theme (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Weight
ne: वजन

en: Help
ne: सहयोग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
