BH Bootstrap Theme (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Help
ar: المساعدة

en: Region
ar: المنطقة

en: Block
ar: الصندوق

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: You are here
ar: أنت هنا

en: !title !required
ar: ‏!title ‏!required

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: No blocks in this region
ar: لا صناديق في هذه المنطقة
