BH Bootstrap Theme (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Weight
ur: وزن

en: Region
ur: علاقہ

en: Block
ur: بلاک

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: No blocks in this region
ur: اس علاقے میں کوئی بلاکس موجود نہیں
