BH Bootstrap Theme (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Weight
id: Bobot

en: Help
id: Bantuan

en: Region
id: Wilayah

en: Block
id: Blok

en: Footer
id: Catatan kaki

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: You are here
id: Anda di sini

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Primary tabs
id: Tab primer

en: Secondary tabs
id: Tab sekunder

en: No blocks in this region
id: Tidak ada blok di region ini
