Bible (7.x-0.1-rc2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Public
ur: عوامی

en: Action
ur: ایکشن

en: Search
ur: تلاش

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Import
ur: درآمد کریں
