Bible (7.x-1.0-alpha4) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Action
ro: Acțiune

en: Tag
ro: Marcaj

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Add
ro: Adaugă

en: Selected
ro: Selectat

en: N/A
ro: N/D

en: here
ro: aici

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: Select
ro: Alege

en: Config
ro: Configurație
