Bible (7.x-1.4) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Source
ne: स्रोत
