Bible (7.x-1.5-alpha2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Content
id: Konten

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Public
id: Publik

en: Action
id: Tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Import
id: Impor

en: Add
id: Tambah

en: Update available
id: Tersedia pembaruan

en: Selected
id: Terpilih

en: N/A
id: T/T

en: here
id: di sini

en: Source
id: Sumber

en: Select
id: Pilih

en: Verse
id: Ayat

en: Context
id: Kontek
