Bible (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Content
he: תוכן

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Public
he: ציבורי

en: Action
he: פעולה

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Import
he: יבוא

en: Add
he: הוספה

en: Text
he: טקסט

en: Update available
he: קיים עדכון

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Gallery
he: גלריה

en: N/A
he: -ללא-

en: Source
he: מקור

en: Select
he: בחר

en: Context
he: הקשר

en: Config
he: קונפיג
