Bible (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Content
te: సారము

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Public
te: బహిరంగ

en: Action
te: చర్య

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Add
te: చేర్చు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Source
te: మూలం

en: Languages
te: భాషలు

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Context
te: సందర్భం
