Bible Readings (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Day
ml: ദിവസം
