Bible Readings (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Date
ne: मिति

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Year
ne: वर्ष

en: Day
ne: दिन
