Bible Readings (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Date
ar: التاريخ

en: edit
ar: تحرير

en: Book
ar: الوثيقة

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Year
ar: السنة

en: Day
ar: باليوم

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات
