Bible Readings (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Go
de: Ausführen

en: Date
de: Datum

en: edit
de: Bearbeiten

en: Book
de: Buch

en: Schedule
de: Geplante Vorgänge

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Year
de: Jahr

en: Next Month
de: Nächster Monat

en: Day
de: Tag

en: Start
de: Beginn

en: End
de: Ende

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: Your Name
de: Ihr Name

en: This Month
de: Diesen Monat

en: TODO: please describe this table!
de: TODO: bitte diese Tabelle beschreiben!

en: TODO: please describe this field!
de: TODO: bitte dieses Feld beschreiben!

en: Show downloads
de: Downloads anzeigen
