Bibliography Module (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (57 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: RSS feed
az: RSS

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Icon
az: İconka

en: Add
az: Əlavə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Keywords
az: Açar söz

en: Unknown
az: Naməlum

en: Options
az: Seçimlər

en: Node
az: Material

en: Year
az: İl

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Fields
az: Sahələr

en: node
az: material

en: General
az: Əsas

en: Role
az: Rollar

en: Anonymous
az: Anonim

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort by
az: Sırala
