Bibliography Module (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: user
sr: корисник

en: delete
sr: избриши

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Text
sr: Текст

en: Year
sr: Година

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
sr: Следећи бројеви контролишу које атрибуте претрага садржаја треба да узме у обзир при сортирању резултата. Већи бројеви утичу више, нула значи да се атрибут игнорише. Мењање ових бројева не захтева поновну изградњу индекса претраге. Промене одмах ступају на снагу.
