Bibliography Module (7.x-1.5-rc1) - en to ne translation catalogue (50 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Action
ne: कारवाही

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Required
ne: आवश्यक

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Node
ne: नोड

en: Year
ne: वर्ष

en: Filter
ne: फिल्टर

en: node
ne: नोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Original
ne: असली

en: Source
ne: स्रोत

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: is
ne: छ

en: and
ne: र

en: where
ne: कहाँ
