Bibliography Module (7.x-1.6-rc1) - en to sk translation catalogue (114 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: user
sk: používateľ

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: enabled
sk: povolené

en: delete
sk: odstrániť

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Action
sk: Akcia

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Required
sk: Povinné

en: none
sk: žiadne

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: remove
sk: odstrániť

en: Format
sk: Formát

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Options
sk: Nastavenia

en: Node
sk: Uzol

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Year
sk: Rok

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Fields
sk: Polia

en: Volume
sk: Objem

en: node
sk: obsah

en: General
sk: Všeobecné

en: here
sk: tu

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Select type
sk: Zvoliť typ

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Filters
sk: Filtre

en: Order
sk: Poradie

en: Full Text
sk: Celý text

en: Untitled
sk: Bez titulku

en: Original
sk: Originál

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: 1 Month
sk: 1 mesiac

en: 1 Year
sk: 1 rok

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: show
sk: zobraziť

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Full text
sk: Plný text

en: Source
sk: Zdroj

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Refine
sk: Obmedziť

en: Undo
sk: Vrátiť späť

en: any
sk: ľubovoľne

en: Style
sk: Štýl

en: System default
sk: Štandardné

en: All categories
sk: Všetky kategórie

en: is
sk: je

en: Common
sk: Spoločné

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Authors
sk: Autori

en: Show only items where
sk: Zobraziť iba položky kde

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: Content ranking
sk: Hodnotenie obsahu

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
sk: Nasledujúce čísla určujú, ktoré vlastnosti by malo zohľadniť vyhľadávanie obsahu pri radení výsledkov. Čím vyššie číslo, tým vyšší vplyv. Nula znamená, že sa vlastnosť ignoruje. Zmena týchto hodnôt nevyžaduje prestavenie indexov. Zmeny sa prejavia ihneď.

en: and
sk: a

en: where
sk: kde

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: hide
sk: skryť

en: More...
sk: Viac...

en: Initials
sk: Iniciály

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Primary
sk: Primárny

en: Import file
sk: Importovať súbor

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Invalid input
sk: Nesprávny vstup

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Import from file
sk: Importovať zo súboru

en: Styling
sk: Štýlovanie

en: Author name
sk: Meno autora

en: and where %property is %value
sk: a kde %property je %value

en: where %property is %value
sk: kde %property je %value

en: and where
sk: a kde
