Big Menu (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: disabled
az: söndürülüb

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et
