Big Menu (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: delete
it: elimina

en: disabled
it: disattivato

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: reset
it: ripristina

en: Customize menu
it: Personalizza menù

en: There are no menu items yet.
it: Non ci sono ancora voci di menu.

en: Weight for @title
it: Peso per @title

en: Enable @title menu link
it: Attiva la voce del menu @title
