Big Menu (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: disabled
fr: désactivé

en: Settings
fr: Paramètres

en: edit
fr: modifier

en: reset
fr: réinitialiser

en: Customize menu
fr: Personnaliser le menu

en: There are no menu items yet.
fr: Il n'y a actuellement aucune entrée de menu.

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Enable @title menu link
fr: Activer le lien de menu @title
