Big Menu (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्
