Big Menu (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: reset
fa: بازنشانی

en: Customize menu
fa: سفارشی کردن منو

en: There are no menu items yet.
fa: هنوز هیچ یک از آیتم‌های منو ایجاد نشده است.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Enable @title menu link
fa: فعال سازی پیوند منو @title
