Birthdays (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Age
ar: العمر

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Views
ar: الرؤى

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Fields
ar: الحقول

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Today
ar: اليوم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Triggers
ar: المُطلِقات

en: This month
ar: هذا الشهر

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
