Birthdays (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Age
ur: عمر

en: more
ur: مزید

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Views
ur: ویوز

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
