Bitdash player (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: URL
ar: العنوان URL

en: Directory
ar: الدليل

en: here
ar: هنا

en: Not available
ar: غير متاح

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: حدد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
