Bitdash player (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: URL
he: כתובת URL

en: Directory
he: סיפרייה

en: Not available
he: לא זמין

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
he: בחרו היכן, בסופו של דבר, יישמרו הקבצים. אחסון קבצים פרטיים כרוך בתקורה  גבוהה בהרבה משל קבצים ציבוריים אבל מאפשר להגביל את הגישה לקבצים שהועלו באמצעות שדה זה.

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style
