Bitdash player (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Directory
az: Kataloq

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
az: Son faylların harada saxlanacağını seçin. Şəxsi fayl yaddaşı ictimai fayllardan əhəmiyyətli dərəcədə daha çox yükə malikdir, lakin bu sahədəki fayllara məhdud giriş imkanı verir.
