Bitdash player (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: URL
fa: نشانی

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: here
fa: اینجا

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
fa: محلی‌ که فایل‌های نهایی بایستی ذخیره شوند را انتخاب کنید. ذخیره فایل خصوصی هزینه بیشتری از فایل‌های عمومی دارند، اما اجازه دسترسی محدود به فایل‌ها از میان این رشته را می‌دهد.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Image style: @style
fa: سبک تصویر:  @style
