Bitdash player (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Directory
gl: Directorio

en: here
gl: aquí

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
gl: Seleccionar ónde se deben almacenar os arquivos finais. O almacenamento privado de arquivos é notablemente máis gravoso que o de arquivos públicos, pero permite a restricción de acceso os archivos dentro de este campo.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
