Black Blog (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Core
az: Nüvə

en: Recent comments
az: Son şərhlər
