Black Blog (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Login
id: Masuk

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Default
id: Bawaan

en: Core
id: Inti

en: Recent comments
id: Komentar terakhir

en: Red
id: Merah

en: Green
id: Hijau

en: Orange
id: Oranye
