Black Blog (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Core
ca: Nucli

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: Caption
ca: Subtítol

en: Red
ca: Vermell

en: Green
ca: Verd

en: Highlighted
ca: Destacat
