Black Blog (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Login
it: Accedi

en: Search
it: Cerca

en: Weight
it: Peso

en: Help
it: Aiuto

en: Default
it: Predefinito

en: Recent comments
it: Commenti recenti

en: Caption
it: Didascalia

en: Green
it: Verde

en: Orange
it: Arancione

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Banner managment
it: Gestione delle immagini nella testata
