Black Blog (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Core
ar: النواة

en: Url
ar: المسار

en: Recent comments
ar: أحدث التعليقات

en: Caption
ar: شرح

en: Highlighted
ar: مبرز
