Black Lagoon (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Footer
nl: Voet

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Footer first column
nl: Eerste kolom voettekst

en: Footer second column
nl: Tweede kolom voettekst

en: Footer third column
nl: Derde kolom voettekst

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
