Black Lagoon (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Url
ar: المسار

en: Footer
ar: التذييل

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Footer first column
ar: العمود الأول لتذييل الصفحة

en: Footer second column
ar: العمود الثاني لتذييل الصفحة

en: Footer third column
ar: العمود الثالث لتذييل الصفحة

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
