Black Lagoon (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Footer first column
it: Piè pagina - Prima colonna

en: Footer second column
it: Piè pagina - Seconda colonna

en: Footer third column
it: Piè pagina - Terza colonna

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
