Black Lagoon (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Url
ja: URL

en: Footer
ja: フッター

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Footer first column
ja: フッターの1番目のカラム

en: Footer second column
ja: フッターの2番目のカラム

en: Footer third column
ja: フッターの3番目のカラム

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
