Black Lagoon (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Weight
pl: Waga

en: Url
pl: URL

en: Footer
pl: Stopka

en: Caption
pl: Podpis

en: Slider
pl: Suwak

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Footer first column
pl: Pierwsza kolumna stopki

en: Footer second column
pl: Druga kolumna stopki

en: Footer third column
pl: Trzecia kolumna stopki

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Delete image.
pl: Usuń obraz.
